Keşif: Yapilarin yangin korunum ve güvenlik sistemleri konusunda Standart ve Yönetmeliklere göre uygun ürünlerin seçilmesini sağlamak.

Projelendirme: Yapilarda kurulmasi tasarlanan yangin ve güvenlik sistemlerini uzman kadromuzla, uluslararasi standartlara göre projelendirmek.

Malzeme Temini: Sinerji Yangın olarak malzeme teminini, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslararasi standartlara ve onaylara uygun malzeme üreten firmalardan saglamaktadir. Bunun yanisira güncel stok politikamiz sayesinde hizli yedek parça ve malzeme temini hizmeti verebilmek.

Süpervizörlük: Sinerji Yangın olarak satisini yaptigimiz yangin ve güvenlik sistemi ekipmanlarinin montaji için gerekli süpervizörlük hizmetini 7/24 vermek.

Uygulama ve Montaj: Projelendirilmiş olan yangin söndürme ve algilama sistemleri ile güvenlik sistemleri konusunda anahtar teslim kurulum da gerçeklestirmek.

Devreye Alma: Montaji yapilan yangin korunum ve güvenlik sistemleri Sinerji Yangın tarafindan, devreye alma test prosedürleri uygulanarak, fonksiyon testleri gerçeklestirilir ve sistemler çalisir halde kullaniciya teslim etmek.

Kontratli Bakim: Yapilarda kurulmus olan yangin korunum sistemlerinin uzun yillar verimli bir sekilde ve aksamadan çalisabilmesi için, kontrata bagli periyodik bakim hizmeti vermek.
Tüm Yangın Alarm ve Gazlı Söndürme Sistemlerinin Yıllık Bakımlarını Uluslararası kurallara göre yapmak.


Copyright © 2008 Sinerji Yangın ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti.
Sinerji Yangin Logo
[ TÜRKÇE ]   [ ENGLISH ]                           ANA SAYFA      HiZMETLER    ÜRÜNLER      SERTİFİKA    KÜTÜPHANE     REFERANSLAR      ULAŞIM
Telefon: 90 216 313 31 38
Faks:  90 216 313 31 48
E-Mail :info@sinerjiyangin.com
- - - HABERLER - - -
ISTANBUL
Adresimiz
Çakmak Mah. Tavukçuyolu Cad.
Tuğra Sk. (Selçuk Sk.) N:1 K:1 D:4
Ümraniye / ISTANBUL     
Telefon:    +90 216 313 31 38 (Pbx)
Faks:        +90 216 313 31 48
E-Mail :        info@sinerjiyangin.com


Kataloglar, şartnameler, belgeler ve makaleler hepsi Kütüphane sayfasında.

Kalite Belgelerimiz Sertifika sayfasında.

Binaların Yangından Korunması Yönetmeliğini buradan bulabilirsiniz. TIKLAYIN

Forum Sayfamız Test Aşamasında  - Denayin.