Copyright © 2008 Sinerji Yangın ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti.
OTOMATiK DAVLUMBAZ YANGIN SÖNDÜRME SiSTEMi

MUTFAK DAVLUMBAZ SÖNDÜRME SİSTEMİ
Otel, restorant, hastane, askeri teskilat binalari gibi mutfaklarinda günün her saati çok yogun çalisma yürütülen yerlerde, yagli yemek buharlarinin davlumbaz içinde birikip donmasi ile olusan yag tabakalarinin olasi yangin durumunda söndürülmesi çok güç olmaktadir.Otomatik davlumbaz yangin söndürme sistemi özel kimyasal bilesimli söndürme sivisiyla bu tür yanginlarda hizli ve etkin müdehale sansi verir.
Yangin basladiginda, belli sicaklik düzeylerinde eriyebilen algilama elemanlari dizili çelik tel hatti, normal kosullar altinda gergin durumdayken algilama elemanlarinin erimesiyle gevser ve bagli bulundugu bosaltma ünitesini harekete geçirir. Otomatik olarak devreye alinmis sistem, manuel bosaltma sistemi kullanilmasiyla da, düsük ph degerindeki sivinin davlumbaz, baca ve mutfak ekipmanlari üzerine bosalmasini saglar.
Her iki metot da cihazlara giden gaz ve elektrigin otomatik olarak kesilmesi ve davlumbaz söndürme sisteminin devreye girmesini saglar.
Davlumbaz yangın söndürme sistemi fiyatı için arayınız.
Tel: 0216 313 31 38
amerex davlumbaz söndürme
Amerex Otomatik Davlumbaz Söndürme Sistemi Çalisma Prensibi
davlumbaz söndürme silindiri
davlumbaz nozul
davlumbaz dedektör amerex pyrochem
Sinerji Yangin Logo
[ TÜRKÇE ]   [ ENGLISH ]                           ANA SAYFA      HiZMETLER    ÜRÜNLER      SERTİFİKA    KÜTÜPHANE     REFERANSLAR      ULAŞIM
Telefon: 90 216 313 31 38
Faks:  90 216 313 31 48
E-Mail :info@sinerjiyangin.com